+Drugi sporti+

Atletika

Hitrostno rolanje

Umetnostno kotalkanje

Atletika

2008
13. mesto, Bovski tek (10 km)
2. mesto, Krpanov kros, Turjak (5 km)
2007
3. mesto, Krpanov kros, Turjak (9 km)
2006
1. mesto, Obcinski kros, Skofljica (1500 m)
2002
1. mesto, Obcinski kros, Skofljica (1200 m)
1. mesto, Tek po velikolaski kulturni poti, Velike Lasce (13,5 km)
2001
1. mesto, Obcinski kros, Skofljica (1200 m)
2. mesto, Tek trojk na 45. pohodu Ljubljana 2001 (3000 m; 15:15)
2000
1. mesto, Obcinski kros, Skofljica (1200 m)
1. mesto, Tek po velikolaski kulturni poti, Velike Lasce (13,5 km)
2. mesto, Spomladanski osnovnosolski pokal - podrocno tekmovanje Grosuplje (4x100 m; 55.82)
1. mesto, Krpanov tek, Velike Lasce (1200 m)
1999
2. mesto, Obcinski kros, Skofljica (1200 m)
1. mesto, Jesenski osnovnosolski pokal ljubljanskega podrocja, skupina E (4x100 m)
2. mesto, Krpanov tek, Velike Lasce (1600 m)
2. mesto, Spomladanski osnovnosolski pokal ljubljanskega podrocja, skupina E (4x100 m; 55.76)
2. mesto, Tek trojk na 43. pohodu Ljubljana 1999 (3500 m; 14:08.8)
1998
1. mesto, Krpanov tek, Velike Lasce (1600 m; 7:29)
3. mesto, Spomladanski osnovnosolski pokal ljubljanskega podrocja (1000 m; 3:26.90)
1. mesto, Spomladanski osnovnosolski pokal ljubljanskega podrocja, skupina E (1000 m; 3:28.04)
3. mesto, Tek trojk na 42. pohodu Ljubljana 1998 (3500 m; 15:35.0)
1997
1. mesto, Jesenski osnovnosolski pokal ljubljanskega podrocja, skupina E (1000 m; 3:33.35)
1. mesto, Krpanov tek, Velike Lasce (1600 m)
7. mesto, Drzavno solsko prvenstvo v krosu (1500 m)
 
Hitrostno rolanje
2006  
1. mesto, Odprto prvenstvo, Skofljica
2002  
1. mesto, Odprto prvenstvo, Skofljica
2001  
1. mesto, Odprto prvenstvo, Skofljica
2000  
1. mesto, Odprto prvenstvo, Skofljica
1. mesto, Veter v laseh, Solsko tekmovanje v Velikih Lascah
1999  
1. mesto, Odprto prvenstvo, Skofljica (1500 m)
Umetnostno kotalkanje
 
2000  
2. mesto, Regijsko prvenstvo Ljubljane
1997  
3. mesto, Drzavno prvenstvo Slovenije - kombinacija
3. mesto, Drzavno prvenstvo Slovenije - prosto
2. mesto, Amfora, Pula, CRO
1996
3. mesto, Drzavno prvenstvo Slovenije - kombinacija
2. mesto, Drzavno prvenstvo Slovenije - prosto
1. mesto, Pokal Slovenije Ljubljana, SLO
1995
3. mesto, Drzavno prvenstvo Slovenije
2. mesto, Domzalski slamnik, SLO
1994
3. mesto, Drzavno prvenstvo Slovenije
2. mesto, Pokal Slovenije Ljubljana, SLO