+Umetnostno drsanje+

2008
3. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
2007
3. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
2006
4. Cena mesta Trince, CZE
3. Mala cena SNP, Banska Bystrica, SVK
3. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
2005
7. Pokal Montforta, Feldkirch, AUT
        20. Memorial Ondreja Nepele, Bratislava, SVK
4. ISU Pokal Triglav Jesenice, SLO
3. Coupe du Printemps, Luxembourg, LUX
1. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
        27. Zimska univerziada Innsbruck, AUT
2004
2. Pokal Slovenije
        19. ISU Zlata pirueta Zagreb, CRO
8. ISU Pokal Montforta, Feldkirch, AUT
4. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
3. ISU Zmajckov pokal Ljubljana, SLO
2003
2. Pokal Slovenije
5. ISU Pokal Helene Pajovic, Beograd, SCG
5. ISU Zlati medved Zagreb, CRO
        25. Mladinski svetovni pokal Bled, SLO
6. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
4. ISU Zmajckov pokal Ljubljana, SLO
2002
3. ISU Zlati medved Zagreb, CRO
2. Evropski kriterij Celje, SLO
        28. Mladinski svetovni pokal Milano, ITA
1. Pokal Montforta, Feldkirch, AUT (mladinke in skupno)
8. ISU Pokal Triglav Jesenice, SLO
6. Serija Evropski kriterij, Asiago, ITA
6. Drzavno prvenstvo Slovenije - clanice
3. ISU Zmajckov pokal Ljubljana, SLO
2001
2. ISU Pokal Helene Pajovic Beograd, YUG
5. ISU Zlati medved Zagreb, CRO
3. Evropski kriterij Celje, SLO
        19. Mladinski svetovni pokal Gdansk, POL
2. Serija Evropski kriterij, Asiago, ITA
2. Evropski kriterij Szekesfehervar, HUN
1. Zmajckov pokal Ljubljana, SLO
2. Evropski kriterij Varsava, POL
1. Drzavno prvenstvo Slovenije - mladinke
2000
3. Pokal Slovenije
1. Evropski kriterij Celje, SLO
        20. Mladinski svetovni pokal Ostrava, CZE
6. Evropski kriterij Asiago, ITA
6. ISU Pokal Mladost Zagreb, CRO
8. Pokal Heiko Fischer, Stuttgart, GER
4. Drzavno prvenstvo Slovenije - mladinke
6. Evropski kriterij Brno, CZE
1999
2. Pokal Slovenije
3. Pokal Merano, ITA
        15. ISU Pokal Triglav Jesenice, SLO
2. Pokal Piancavallo, ITA
4. ISU Pokal Mladost Zagreb, CRO
6. Evropski kriterij Celje, SLO
5. Drzavno prvenstvo Slovenije - mladinke
3. Pokal Dunaja, AUT
1998
5. Serija Evropski kriterij, Pinzolo, ITA
        11. ISU Pokal Triglav Jesenice, SLO
4. Drzavno prvenstvo Slovenije - mladinke
        11. Pokal Heiko Fischer, Stuttgart, GER
8. Evropski kriterij Budimpesta, HUN
9. Evropski kriterij Brno, CZE
1997
2. ISU Zlati medved Zagreb, CRO
1. Evropski kriterij Celje, SLO
2. Drzavno prvenstvo Slovenije - deklice A
        15. ISU Pokal Triglav Jesenice, SLO
1. Evropski kriterij Brno, CZE
1. Evropski kriterij Budimpesta, HUN
2. Evropski kriterij Varsava, POL
1. Serija Evropski kriterij, Pinzolo, ITA
1996
2. Drzavno prvenstvo Slovenije - deklice B
1. ISU Pokal Mladost Zagreb, CRO
1. ISU Zlati medved Zagreb, CRO
1. Evropski kriterij Celje, SLO
1. Rang lestvica slovenskih drsalcev
1995
1. ISU Zlati medved Zagreb, CRO
2. ISU Pokal Mladost Zagreb, CRO
2. ISU Orex Cup Budimpesta, HUN